kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiepski zatrzymany przez CBA!
Autor Wiadomość
krystian_draco 
Przyjaciel Forum
Chodnikmaster

Wiek: 24
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 763
Skąd: Oxford
Wysłany: 2012-08-21, 17:36   Kiepski zatrzymany przez CBA!

Waldemar Kiepski znany uniwerytetu w Drwinowie Finlandzkim , Przewozów Regionalnych i "Sru Air" Dzisiaj o godzinie 17:00 został zatrzymany przez CBA. Pytamy się policji, kto doniósł na znanego biznesmena, oraz o co jest podejrzewany. Ponizej przedstawiamy wywiad z rzecznikiem CBA:
"-Witam pana, czy mógłby pan powiedzieć jak się pan nazywa?
- Jaros..., yyyy nie mogę, wie pani... tajemnica słuzbowa.
- Dobrze. Prosze powiedzieć kto stoi za donosem dotyczącym zatrzymania W. Kiepskiego?
- Obywatelko, Donos został przesłany przez obywatela Adolfa Pierdzielnika, zamieszkałego we Wrocławiu, lat siedemdzie..., ale ja mam długi język, K***a, szef mnie zabije...
- A czego dotyczy ów donos?
- Donos dotyczy przyjmowania łapówek od przedstawicieli spółki Kazimierz S.A., oraz z DKP.
- A za co były te łapówki?
- Wie pani... to za zwolnienie rynku kole..., Yyy.nie moge powiedzieć, (mozna było dosłyszeć cichy pomruk: K***a, ale ja mam dlugi język, szef mnie zabije...)"
Po wnikliwych przeszukiwaniach, wywiadach udało nam się ustalić kim jest Adolf Pierdzielnik. Jest to emerytowany kierowca PKS Polbus Wrocław. W. Kiepski kiedy pracował w "Polbusie", był pokłucony z Adolfem P. . Zaczęło się kiedy na Wrocławskim dworcu PKS Pierdzielnik zasnął wieżdżając na stanowisko. Wjechał w "dupę" Setrze S215 SL za kierownicą której siedział W. Kiespki. Pierdzielnik obwiniając Kiepskiego poskarżył się dyrektorowi Polbusu, który uznał, ze całkowita wina leży po stronie Pierdzielnika. Został zawieszony na 3 miesiące. Od tego czasu zostali największymi wrogami. Przesłuchania Kiepskiego zakończą się 24.



ja pierdziele jakie brednie ;/ weż sie nie wydurniaj. regulamin: pkt 2 podpunkt 2.1 .Ty chyba prosisz sie o o kolejne ostrzeżenie
adrianooo


CBA? Nie wiedziałem że jest cuś takiego w Drwinowie...//KPK
_________________
Gdy Ci smutno,
Gdy ci źle
Napisz List do SLD :-D
Ostatnio zmieniony przez Tramwajarz 2012-08-21, 18:34, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14