Zapraszamy do Republiki Drwinowskiej! Załóż firmę a następnie rozwiń ją, aż staniesz się liderem na rynku przewozów i nie tylko! (Wykorzystujemy rysunki ze strony www.transport131.republika.pl). Zapraszamy na www.mzkwaw.ugu.pl!
Firma: Blue Lines Transport Cmp.
Dołączył: 19 Sty 2013 Posty: 484 Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2013-07-23, 19:11 Linie 850-853, 880-889 i 818 Funkcja pozabranżowa: Prezydent Dąbrowy Nabrzeżnej
Linia: 850
Typ linii: Międzynarodowa
Obsługa: Van Hool A419 Altano x2
Brygady: 2
Cena biletów: 1km - 4.00zł
Trasa: Drwinowo - Lwów - Kijów
Linia: 851
Typ linii: Międzynarodowa
Obsługa: Van Hool A419 Altano x2
Brygady: 2
Cena biletów: 1km - 4.00zł
Trasa: Drwinowo - Szczecin - Gdynia - Gdańsk
Linia: 852
Typ linii: Międzynarodowa
Obsługa: Van Hool A419 Altano x2
Brygady: 2
Cena biletów: 1km - 4.00zł
Trasa: Drwinowo - Bremen - Bremenhaven - Hamburg
Linia: 853
Typ linii: Międzynarodowa
Obsługa: Van Hool A419 Altano x2
Brygady: 2
Cena biletów: 1km - 4.00zł
Trasa: Drwinowo - Bremen - Bremenhaven - Hamburg
Linia: 880
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Drwinowo - Sady Południowe - Baranówka - Romsk
Linia: 881
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Romsk - Bukowo - Keraklowice
Linia: 882
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Romsk - Koziegłowy - Keraklowice
Linia: 883
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Drwinowo - Łabędy - Bukowo - Keraklowice
Linia: 884
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Keraklowice - Zajęczno - Czarny Las - Drałowo
Linia: 885
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Drwinowo - Łabędy - Tyrowo - Szatkowniki - Czarny Las - Drałowo
Linia: 886
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Drwinowo - Brodniewo - Waryńsk - Nacpolsk
Linia: 887
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Drwinowo - Brodniewo - Szereniewo - Pawłowo
Linia: 888
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Nacpolsk - Szereniewo - Julianów - Kock - Leśne Doły - Zygmuntów
Linia: 889
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: Tabor firmy Blue Lines i OMNI-BUS
Brygady: 4
Cena biletów: 1km - 2.80zł
Trasa: Nacpolsk - Szereniewo - Julianów - Kock - Leśne Doły - Dziekatów
Linia: 818
Typ linii: Międzymiastowa
Obsługa: 2x Solaris InterUrbino
Brygady: 2
Cena biletów: według standardowej tarywy Blue Lines
Trasa: Dziekatów - Grzędy
_________________
REKLAMA
Firma: Blue Lines Transport Cmp.
Dołączył: 11 Maj 2012 Posty: 3027
Wysłany: 2013-07-23, 20:39
Funkcja pozabranżowa: Prezydent Dąbrowy Nabrzeżnej
Dołączył: 11 Maj 2012 Posty: 3027 Skąd: Miasto Stołeczne
Wysłany: 2013-07-23, 20:39
Linia 850
Hmm... Nie wiem czy jest sens pchania tego aż do Kijowa, w takim wypadku podróż w jedną stronę wyniesie chyba dobę (jak nie więcej).
Linia 851
Yyyy. Wróc! Powinno być chyba: Drwinowo- Gdańsk- Gdynia- Szczecin. Można też zrobić przystanek w Kaliningradzie. Myślę że czas przejazdu to około 10 godzin.
Co jak co ale geografów to my mamy nie od parady!
Linia 852
Drwinowo-...-Berlin- Hamgurg- Brema- Bremerhaven
Czas przejazdu około 10 godzin.
A teraz loteria "Koniczynka", rodem z SuperExpresu. Czym się różni linia 852 i 853? Do wygrania prenumerata w/w wydawnictwa przez miesiąc
Linia 880
Czas przejazdu: około 30 minut
w Drwinowie proponuję na postój Dworzec Południowy (skrzyżowanie ulic Jana Pawła II, Górskiej i Kilińskiego).
Ja bym na tą trasę puścił klamkę (ach te dziury w drogach...), ale ty tu urządzisz.
Linia 881
Czas przejazdu: 45 minut
Tutaj też stan dróg woła o pomstę do nieba
Linia 882
Tutaj bardziej logiczne wydawało by się: Romsk- Keraklowice- Koziegłowy
Czas przejazdu: 60 minut
Linia 883
Czas przejazdu: 40 minut
Tutaj wykorzystanie może być duże bo pociągi nie jeżdżą tamtędy.
Linia 884
Czas przejazdu: 45 minut
Też oryginalna relacja. Jakby to był PKS Drwinowo to jechała by jedna klamka za drugą
Linia 885
Czas przejazdu: 50 minut
Linia 886
Czas przejazdu: 65 minut
Linia 887
Czas przejazdu: 60 minut
Niby droga krajowa no ale zakładam optymistycznie że autobus będzie jechał średnio 70km/h.
Linia 888
Czas przejazdu: 80 minut. Przydało by się też wydzielić jakieś kursy na trasie Zygmuntów-Nacpolsk albo choćby i Zygmuntów- Nacpolsk- Drwinowo
Linia 889
Hmm, może warto zrobić tam po prostu wydzielone kursy linii 888?
Linia 818
A ta linie to w ogóle taka nijaka... Znikąd do nikąd. Można by ją przedłużyć chociaż do Zygmuntowa.
_________________ Czyn społeczny podstawą społecznego dobrobytu!
Chwała i cześć przodownikom pracy!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach