|
kpkdrwinowo.jun.pl - Republika Drwinowska
|
|
Rozkład Jazdy - Linia 17P
Kris07 - 2013-06-14, 19:28 Temat postu: Linia 17P Trasa: Dworzec Śródmieście- aleja Piłsudskiego- Dworcowa- Pułaskiego- Nadrzeczna- Madalińskiego- aleja Nadrzeczna- Słoneczna- Zakole
Czas przejazdu: 40 minut
Częstotliwość: 6/8/10
Linia kursuje w godzinach :
dni robocze 4:30-23:30
Sobota 5:40-22:40
Niedziela i Święta 6:10-22:00
13 brygad
Tabor N/W 18-24 metry metrów
rozkład ważny od 20.06.2013
|
|